GRUPA ARA Automatyka przemysłowa

Easy Cookie Alert

Nowatorskie rozwiązania

Nasze doświadczenie jest owocem wielu wykonanych projektów, w których zawsze spełniamy wysokie wymagania naszych klientów.

Firma ARA Spółka z o.o. została założona 2002 roku przez udziałowców, którzy swoje bogate, kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe postanowili połączyć i wykorzystać we własnej firmie. Od początku istnienia działalność firmy ukierunkowana jest na usługi dla przemysłu spożywczego. W następnych latach naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejne branże: przemysł tłuszczowy czy paliwowy.
W 2007 roku utworzyliśmy firmę ARA Trade, która zajmuje się zaopatrzeniem, logistyką oraz sprzedażą hurtową i detaliczną.
W kolejnym roku powstała ARA Olsztyn, która jest odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania rynku na wykorzystanie robotów przemysłowych oraz początkiem tworzenia w Grupie firm regionalnych.
Znamy technologię, specyfikę przemysłu spożywczego oraz wymagania norm ISO i HACCP. Posiadamy uprawnienia audytorów wewnętrznych tych systemów.
Efekty naszej pracy zostały docenione przez wiele znaczących firm o zasięgu międzynarodowym m.in. ProLeiT , Ocme, Astor, Gea Group   - od lat wiążą nas umowy partnerskie.