GRUPA ARA Automatyka przemysłowa

Nowatorskie rozwiązania

Nasze doświadczenie jest owocem wielu wykonanych projektów, w których zawsze spełniamy wysokie wymagania naszych klientów.

„Miło nam poinformować, że spółka  ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej,  otrzymała tytuł Gazele Biznesu 2015.

W dniu 19.05.2016  Ara Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej wraz z firmą Astor zorganizowała konferencję na temat: „Systemy Mes: Produkcja, technika, projekty – wymiana doświadczeń liderów branży”. 

Bezpieczeństwo maszyn
Realizujemy zagadnienia związane z bezpieczeństwem maszyn a w szczególności:
1. Projektowanie nowych maszyn, zespołów maszyn i linii produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami;

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Wdrażamy rozwiązania informatyczne firmy Profesal wspomagające zarządzanie i działalność operacyjną firm. Podstawowe funkcjonalności oprogramowania to: zarządzanie projektami, zasobami, produktami, sprzedażą i dokumentami, organizacja pracy, analiza danych, CMMS, baza wiedzy, śledzenie rentowności projektów. Oprogramowanie charakteryzuje się wysoką elastycznością i dużymi możliwościami dostosowawczymi. Istnieje możliwość integracji z innymi programami (Symfonia).